Męskie bransoletki – nosić czy nie?

0 990

Męskie bransoletki to część dodatków w garderobie mężczyzny, która budzi dość skrajne emocje. Wynika to głównie z przywiązania części mężczyzn do zasady, że panowie mogą sobie pozwolić jedynie na biżuterie typu zegarek, obrączka, sygnet czy medalik. Sam byłem zwolennikiem tej zasady. Z czasem jednak moje podejście do tego typu akcesoriów zmieniło się i z konserwatywnego stylu przeszedłem na luźniejszy włoski stosunek do mody. Zacząłem nie tylko nosić garnitury, marynarki czy koszule, ale zacząłem również bawić się połączeniami, kolorami i dodatkami. Osobiście uważam, że jedna bądź dwie stonowane bransoletki to świetne dodatki zestawów codziennych czy casualowych. Dlatego też przyszedł czas, aby podjęć ten temat i zaprezentować Wam moją autorską kolekcję męskich bransoletek, które oczywiście znalazły się w ofercie mojego sklepu For Gentleman

Bransoletki z oferty 4Gentleman – Sklep

W ofercie sklepu znalazły się zarówno bransoletki stonowane w jednym kolorze, jak i bransoletki z kamieni w kolorze niebieskim czy zielonym. Do wykonania poniższych modeli zostały wykorzystane naturalne kamienie Onyksu, Agatu czy Labradorytu.

Decydując się na dowolny z poniższych modeli otrzymacie dodatkowe 10% zniżki!

Kod rabatowy to: Bransoletki2019

Męskie bransoletki – jak je nosić? 

Z błyskotkami męskimi łatwo jest o przesadę. Warto w tym przypadku iść w kierunku minimalizmu niż przerostu formy nad treścią. Tego typu dodatki świetnie prezentują się w zestawach smart casualowych czy codziennych. Ich dobór powinien być spójny z całością i zależy głównie od stylu czy upodobań.

Męskich bransoletek nie powinno zakładać się natomiast do formalnych garniturów, zestawów wieczorowych czy podczas spotkań, gdzie mogłyby odciągać uwagę swojego rozmówcy. Poniżej przykłady stylizacji z wykorzystaniem męskich bransoletek. Jeśli macie swoje propozycje podrzucajcie je w komentarzach pod tym postem.

Bransoletki z zestawu: Jaspis Impression, Bransoletka Jaspis 6 mm 

męskie bransoletki

Bransoletki z zestawu: Bransoletka Jaspis 6 mm, Bransoletka Jaspis Impression 

męskie bransoletki męskie bransoletki męskie bransoletki

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes