5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote

W białych butach

W poprzednim tygodniu, na blogu, opublikowałem materiał, w którym poruszyłem kwestię noszenia białych butów – zarówno do zestawów casualowych i zestawów garniturowych. Zakładanie ich do stylizacji codziennych nie jest czymś niezwykłym, zakładając je do garnituru – można się wyróżnić. Oczywiście wyróżnienie się może wywołać zarówno pozytywne i negatywne reakcje. Mimo, że duża część czytelników mojego bloga ceni sobie klasykę – postanowiłem znów trochę poeksperymentować i wspomniane białe buty założyłem do lnianego garnituru. 

Prezentowany zestaw pochodzi z asortymentu marki Suitsuply i pojawił się już kilka razy na blogu, w wersji rozkompletowanej i w pełnym komplecie. Dzięki odpowiedniej mieszance materiału, z którego go wykonano (len i wełna) i odpowiedniej gramaturze –  sprawdza się idealnie podczas upałów, które w ostatnim czasie są częstym zjawiskiem pogodowym w naszym kraju.

białych butach białych butach białych butach białych butach białych butach białych butach

Dodatki

Oprócz białych butów, które są motywem przewodnim tej stylizacji, do zestawu dobrałem jedwabną poszetkę oraz zamszowy pasek do spodni w kolorze brązowym z asortymentu marki EM Men’s Accessories. Kapelusze w ostatnim czasie cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród polskich mężczyzn – mój model to klasyczna Panama. 

Torba, którą widać na zdjęciach, pochodzi natomiast od polskiego producenta – firma, która ją wytwarza nosi nazwę Solier. Zegarek, który mam na nadgarstku, kolorem paska nawiązuje do koloru pozostałych skórzanych elementów mojej stylizacji – jest to czasomierz marki Citizen. 

białych butachbiałych butach białych butach białych butach białych butach

W białych butach – podsumowanie

Noszenie białych butów do zestawów garniturowych – nie jest oczywistym wyborem. Nie każdemu takie zestawy mogą się podobać – czasem jednak warto eksperymentować. Jeśli zdecydujesz się na podobne zestawienie, warto pamiętać, że takie stylizacje nie będą odpowiednie na rozmowie kwalifikacyjnej, w pracy, czy na wieczornych bankietach – jest to stylizacja luźna – weekendowa. 

białych butach

Rzeczy, które prezentuję: Buty: marka Bexley, Poszetka/pasek: EM Men’s Accessories, Torba: Solier, Garnitur: Suitsupply, Zegarek: Citizen (sieć Butików SWISS)