5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote

Z dniem trzeciego września ruszył mój sklep Internetowy, w którym znajdziecie premierową kolekcję kamizelek mojego autorstwa. Praca nad projektem trochę trwała i z niewielkim poślizgiem, w poprzedni weekend, dobiegła końca. Sam projekt uruchomienia z sklepu z moimi autorskimi produktami chodził mi w głowie już od dwóch lat. W tym roku przyszedł czas na jego realizacje. 

W poniedziałek, trzeciego września, ruszyła sprzedaż pierwszych czterech modeli kamizelek, dzisiaj dostępne są dwa kolejne modele a docelowo w tegorocznej kolekcji ma ich być osiem. Wszystkie kamizelki mają dopasowany krój i są wykonane na pełnej podszewce. W zależności od modelu, do ich wykonania, została wykorzystana wełna lub len. Kamizelki posiadają cztery guziki na froncie oraz regulowany pasek z tyłu dzięki czemu można je w łatwy sposób dopasować do każdej sylwetki.  

Aktualnie kamizelki dostępne są w promocyjnej cenie 249,99 zł. Cena ta będzie obowiązywała przez pierwsze 21 dni sprzedaży. Następnie wzrośnie do 299,99 zł . Jest to świadomy zabieg, gdyż postanowiliśmy docenić osoby, które zdecydują się na ich zakup w pierwszych trzech tygodniach sprzedaży nie czekając na ostatnią chwilę. 

Nie owijając w bawełnę i nie rozpisując się o idei oraz misji marki „4Gentleman„, przedstawiam poniżej pierwsze sześć modeli kamizelek, które mam nadzieję przypadną wam do gustu. 

Wszystkie informacje na temat zwrotów, reklamacji oraz czasu realizacji zamównienia znajdziecie na stronie sklepu 4Gentleman w odpowiednich zakładkach w dolnej części strony. 

Castelli (sklep Internetowy)

Ta jednorzędowa kamizelka została wykonana na pełnej podszewce. Dzięki swojej lekkiej konstrukcji, jest idealnym rozwiązaniem na upalne dni. Kamizelka CASTELLI posiada cztery guziki na froncie oraz została wykonana z lnu. Jest to jeden z moich faworytów z aktualnej kolekcji i sam ją często noszę. Kamizelkę możecie również łączyć z szortami. 

sklep internetowy sklep internetowy sklep internetowy

Giorno

Jednorzędowa kamizelka GIORNO o wąskim kroju z klapami frakowymi została wykonana z wełny 100%. Ta wyrazista kamizelka będzie idealną bazą zestawów smart casualowych do pracy bądź zestawów na co dzień. Świetnie będzie wyglądała z koszulą pod krawatem, jak i bez krawata. 

sklep internetowy

\sklep internetowysklep internetowy

Pellegrino

Jednorzędowa kamizelka PELLEGRINO z klapami frakowymi będzie przysłowiową kropką nad „i” niejednego zestawu smart casualowego. Kamizelka posiada cztery guziki na froncie oraz pasek regulujący z tyłu. Do uszycia tej kamizelki wykorzystano len.

sklep internetowy sklep internetowy sklep internetowy

Pinot

Ta jednorzędowa kamizelka odegra pierwszoplanową rolę zarówno w zestawach eleganckich, jak i zestawach codziennych. Kamizelka PINOT posiada cztery guziki na froncie oraz pasek regulujący z tyłu.Kamizelka została uszyta z lnu. 

sklep internetowysklep internetowy sklep internetowy

Manduria

Ta wyrazista kamizelka dwurzędowa z klapami szalowymi to obowiązkowa pozycja każdego dandysa. Kamizelka MANDURIA została wykonana z wełny oraz wiskozowej podszewki. Ma wąski uniwersalny krój pasujący do niemalże każdej sylwetki. Poniższą kamizelkę można nosić zarówno w codziennych zestawach z t-shirtem, jak i koszulą i krawatem. 

sklep internetowy sklep internetowy sklep internetowy sklep internetowy

Foss

Stylowa, dwurzędowa kamizelka FOSS, sprawdzi się w wielu zestawach smart casualowych bez marynarki. Kamizelka o uniwersalnej szerokości klap została wykonana na bazie lekkiej konstrukcji (kalabria). Kamizelka o wąskim kroju posiada również pasek do regulacji z tyłu. Kamizelka FOSS została wykonana z przewiewnego lnu posiada pełną podszewkę.

sklep internetowy sklep internetowy sklep internetowy

Tabela rozmiarów

Na koniec materiału podrzucam również tabelę rozmiarów, która ułatwi wam wybór właściwego rozmiaru. W sprawach porady lub innych kwestiach, możecie pisać na następujący adres email: sklep@4gentleman.pl

sklep internetowy sklep internetowy