5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote

Przegląd zimowych butów – jakiś czas temu, na blogu, opublikowałem wpis, w którym opisałem różne modele butów, odpowiednich na zimę i jesień. Materiał cieszył się dużym zainteresowaniem, więc postanowiłem kontynuować ten temat. Tym razem, przygotowałem dla was przegląd zimowych butów wraz z aktywnymi linkami do konkretnych modeli. Poniższa lista zawiera buty wysokim podbiciu w różnym przedziale cenowym.

Sztyblety

Przegląd zimowych butów postanowiłem rozpocząć od sztybletów. Są to buty niezwykle uniwersalne i będą pasować do stylizacji o różnym stopniu formalności.

zimowych butów

Chukka boots

Charakterystyczną cechą tych butów jest rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. W pierwotnym założeniu, buty te były wykonywane ze skóry zamszowej. Obecnie możemy kupić chukka boots wykonane również z innych materiałów. 

zimowych butów

Boots 

Jest to mój ulubiony typ zimowego buta. W zależności od dizajnu, sprawdzą się w połączeniu z zestawami casualowymi, jak i zestawami eleganckimi. Poniżej propozycje wraz z aktywnymi linkami: 

zimowych butów

Zestawiając powyższe propozycje skupiłem się jedynie na butach na wysokim podbiciu. Oprócz wyżej wymienionych modeli, zimą i jesienią sprawdzą się również półbuty. Wybierając buty na niskim podbiciu warto pamiętać, aby były na kauczukowej podeszwie. Podeszwa skórzana na mokrym chodniku charakteryzuje się większym poślizgiem.