5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote

Pierwszy dzień Pitti Uomo 91 – mniej więcej rok temu, w styczniu, udałem się pierwszy raz do Florencji na najpopularniejsze w Europie i prawdopodobnie na świecie, targi mody męskiej – Pitti Uomo 89. Czas, między moją pierwszą zimową wizytą w tym włoskim mieście, a aktualną – miną niezwykle szybko. Podobnie, jak to było rok temu i pół roku temu, również z Pitti Uomo 91 opublikuję na blogu pełną fotorelacja i podsumowanie mojego wyjazdu.

W dniu dzisiejszym, przygotowałem dla was zbiór zdjęć z dnia pierwszego, które ukazują zimowy klimat tego wydarzenia. Zdjęcia zawierają sylwetki mężczyzn znanych oraz tych mniej znanych, ale również zasługujących na uwagę. Oprócz uchwyconych na zdjęciach dżentelmenów, na tym wydarzeniu można spotkać wielu fotografów czy dziennikarzy z całego świata, którzy na co dzień podejmują tematy związane z modą męską – większość z nich, również charakteryzuje się znakomitym wyczuciem stylu. 

Aktualna edycja targów jest dla mnie szczególna, gdyż każdy zestaw, który przygotowałem na wyjazd do Florencji, bazuje na zaprojektowanej – między innymi przeze mnie – kolekcji “Va banque”. Linia powstała przy współpracy z marką Adam Feliks Próchnik. Firma Próchnik jest również partnerem mojego wyjazdu.

Zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami z pierwszego dnia targów – Pitti Uomo 91:

fot: Małgorzata Adamska

Oczywiście to była jedynie niewielka część zdjęć, które udało mi się dzisiaj wykonać. Zapraszam was również na bloga jutro na drugą część fotorelacji.