Lista dziesięciu najładnieszych zegarków. Podsumowanie.

0 473

Lista dziesięciu najładniejszych zegarków – po siedmiu dniach od publikacji listy rankingowej oraz dość burzliwej czasami dyskusji na temat marek oraz modeli na niej umieszczonej przyszedł czas na podsumowanie i sklasyfikowanie tych dziesięciu, najładniejszych zdaniem czytelników bloga modeli zegarków.

Lista dziesięciu najładniejszych zegarków – tak jak zapowiadałem po siedmiu dniach głosowania do grona tej „złotej” dziesiątki zdaniem czytelników bloga zostały wybrane następujące modele:

 

 

Oczywiście teraz też możecie oddawać swoje głosy. Mnie najbardziej cieszy obecność zegarka marki IWC.

Lista dzisesięciu najładniejszych zegarków  – podsumowanie

Mam nadzieje że obecna lista nie będzie budzić skrajnych emocji wśród części czytelników i tu chciałbym podkreślić że nie był to iście profesjonalny ranking, od którego zależy dominacja zwycięskiego modelu nad pozostałymi zaprezentowanymi modelami. Całe przedsięwzięcie miało na celu uświadamianie oraz prezentacje obecnych na rynku (nie wszystkich) marek, które są ściśle związane wyłącznie z produkcja zegarków naręcznych. A do całego rankingu należy podchodzić z pewnym dystansem.

Kategoria zegarków, która w najbliższym czasie powstanie na blogu powinna być ciekawą alternatywą dla dominującej obecnie kategorii modowej na blogu. W najbliższym czasie powinny pojawić się więc kolejne wpisy dotyczące tej tematyki.

I na koniec chciałbym jeszcze raz podkreślić że należy powyższy ranking traktować z dystansem.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes