Pitti Uomo 89 dzień drugi – fotorelacja

3 352

Zgodnie z zapowiedzią, przedstawiam serię zdjęć z drugiego dnia Pitti Uomo 89. Partnerem mojego wyjazdu jest polska firma, specjalizująca się w produkcji eleganckiej, męskiej odzieży –  Adam Feliks Próchnik. Oczywiście do Florencji zabrałem również kilka rzeczy z asortymentu tej marki, ale o nich więcej napiszę w poście, który na blogu zostanie opublikowany jutro. Materiał ten będzie zawierał również moje subiektywne odczucia odnoszące się do tej tej stórzonej imprezy dla fanów mody męskiej i męskiej elegancji. Zaprezentuję również mój zestaw z pierwszego dnia Pitti Uomo 89. Oczywiście adekwatny do panującej we Florencji pogody.

Podobnie jak dnia pierwszego, już o godzinie dziewiątej rano, tłumy ludzi stawiły się przed bramami Fortezza da Basso. Głównie o tej godzinie w kolejce do wejścia ustawiają się wystawcy i przedstawiciele marek, czołowi blogerzy i trendsetterzy na to wydarzenie zazwyczaj przychodzą po godzinie dziesiątej. Ze względu na ograniczony czas i ja znalazłem się w tej pierwszej grupie. Ku mojemu zaskoczeniu, wczesna pora wcale nie wpłynęła na ograniczenie różnorodności dobrze ubranych mężczyzn, o czym przekonacie się na podstawie poniższych zdjęć. Część z nich pochodzi ze zbiorów Jana, których autorką jest Małgorzata Adamska. Dzięki ich uprzejmości, mogę pokazać wam to co działo się po południu, ja niestety byłem już w drodze na lotnisko. 

Pitti Uomo 89 pitti uomo pitti uomo pitti uomo pitti uomo pitti uomo pitti uomo pitti uomo Pitti uomo pitti uomo pitti Uomo 89 Pitti Uomo 89 Pitti Uomo 89 Pitti Uomo Pitti Uomo 89 Pitti Uomo 89 Pitti Uomo 89

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes