Klasyczny zegarek w zestawie casualowym

0 537

Klasyczny zegarek – zegarki na rękę od wielu lat są oryginalnym i ważnym dodatkiem do naszego stroju. Choć nie od początku cieszyły się taką popularnością. Jeszcze na początku ubiegłego wieku szanujący się mężczyźni uważali, że zdecydowanie lepszym wyborem jest zegarek kieszonkowy. Podejście do zegarków noszonych na nadgarstku zmieniło się w czasie pierwszej wojny światowej. Taki zegarek był po prostu praktyczniejszy. Od tamtej pory traktowany jest jako dodatek, który kształtuje nasz wizerunek i często wpływa na to, jak będziemy postrzegani przez otoczenie. Użytkownicy czasomierzy zdają sobie sprawę z tego, że ten mały gadżet powinien pasować do ich stylu. Kupując zegarek, warto zwrócić uwagę na kilka jego cech. Jeśli zależy nam na zegarku eleganckim, nie może on wystawać spod mankietu koszuli, a więc nie może być zbyt duży. Rozmiar czasomierza nie ma już takiego znaczenia, jeśli myślimy o zegarku sportowym. Należałoby też wziąć pod uwagę jego kolor. Z pewnością najbardziej eleganckie są zegarki, które mają srebrną kopertę, ich tarcza jest biała, a skórzany pasek jest w kolorze czarnym. Jeśli wybieramy zegarek na co dzień, może on być bardziej kolorowy. Warto pamiętać o tym, że zawsze możemy zmienić czarny pasek na brązowy, dopasowując w ten sposób zegarek do innych elementów garderoby, takich jak buty czy pasek do spodni.

Zdawać by się mogło, że w XXI wieku zegarki nie są już nam potrzebne. Godzinę możemy przecież sprawdzić, sięgając po telefon komórkowy, który każdy posiada. Okazuje się jednak, że wcale nie chcemy pożegnać się z zegarkiem. Po prostu dziś przestał on pełnić tylko funkcję zwykłego urządzenia do mierzenia czasu. Klienci poszukują zegarków, które będą niebanalnym dodatkiem do stroju, a jednocześnie będą oryginalne. Zegarek stał się sposobem na wyrażenie własnego stylu. Współczesna moda stworzyła właściwie nieograniczone możliwości.

klasyczny zegarek

Dzisiaj, aby znaleźć dla siebie zegarek, nie trzeba szukać wśród zegarków szwajcarskich czy japońskich. Warto również zwrócić uwagę na polskie marki produkujące zegarki, które mają ciekawy design, są bardzo dobrej jakości, a jednocześnie ich cena jest przystępna dla przeciętnego użytkownika. Do grona tych marek możemy zaliczyć: Giacomo Design i Rubenverdu.

Zegarki  Giacomo Design to czasomierze, które pasują do wielu stylizacji. Ich tarcza z fluorescencyjnymi wskazówkami przyciąga wzrok, a mechanizm pochodzący z Japonii, chroniony przez kwarcowe szkło, gwarantuje, że zegarek posłuży nam długie lata, dokładnie odmierzając czas.

klasyczny zegarek klasyczny zegarek

Klasyczny zegarek w zestawie casualowym

Zegarkiem z asortymentu Giacomo Design, który najbardziej przypadł mi do gustu jest zegarek Classico GD 01004 ze stalową kopertą, białą tarczę i brązowym skórzanym paskiem. Kupując inne zegarki tej marki, mamy do wyboru również koperty drewniane i ceramiczne. Szeroka oferta warta jest tego, aby się nią zainteresować, szukając oryginalnego, solidnego czasomierza dla siebie lub kupując go w prezencie. Gdyby mój wybór nie przypadł komuś do gustu, to ma do wyboru inne kolekcje zegarków Giacomo Design.

klasyczny zegarek klasyczny zegarek klasyczny zegarek

Zadowoleni z wyboru będą też ci, którzy zdecydują się na zakup zegarka marki Rubenverdu. W ofercie tej firmy można znaleźć zarówno klasyczne czasomierze na pasku lub bransolecie, jak i zegarki pasujące do zestawów casualowych czy wieczorowych. Firma dba o to, aby jej produkty  odznaczały się wyjątkowym stylem i elegancją, tak aby mogły być oryginalnym uzupełnieniem naszego stroju.

klasyczny zegarek

Rzeczy, które prezentuję: Klasyczny zegarek: Giacomo Design, Marynarka: Massimo Dutti, Spodnie: TK Maxx, Buty/Koszula: Bexley

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes