Bransoletki męskie. Czy warto je nosić? Konkurs!!

30 466

Podobno tylko „głupiec” nie zmienia zdania. Ci z Was, którzy śledzą mojego bloga nie od dziś wiedzą, że pisząc kiedyś o dodatkach dla mężczyzn byłem sceptycznie nastawiony do bransoletek. Był okres, że oprócz zegarka na nadgarstku nie miałem nic. Zestawy bez tego typu dodatków wyglądają klasycznie i ponadczasowo. Przyszedł jednak czas aby coś zmienić, wrzucić więcej luzu do moich stylizacji – padło więc na bransoletki męskie. Po miesiącu ich noszenia wiem, że to był dobry ruch.  Nie od dzisiaj pasjonuje się włoską modą i tym luzem, który włosi prezentują. Jednym z nieodzownych elementów ich stylu są bransoletki męskie. Trudno jest wypatrzeć Włocha bez jakichkolwiek dodatków tego typu. Czy na polskiej ulicy luz ten może się sprawdzić? Po waszych zapytaniach dotyczących tych gadżetów nie mam wątpliwości, że tak. Poniżej trzy moje zestawy, w których wykorzystałem bransoletki oraz KONKURS!

Zestaw nr. 1

bransoletki męskie

bransoletki męskie

bransoletki męskie

Zestaw nr. 2

bransoletki męskie

bransoletki męskie

bransoletki męskie

Zestaw nr. 3

bransoletki męskie

bransoletki męskie

Chciałbym też dać Wam możliwość przekonania się na własnej skórze jak one wyglądają w Waszych zestawach. Wspólnie z marką Nomad Accessories zorganizowaliśmy konkurs dla miłośników tych dodatków. Do wygrania 5, dowolnie wybranych przez Was kompletów bransoletek. 

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać następujące czynności:

  1. Zapisać się do Newslettera bloga, poniżej formularz. Chciałbym też Was uspokoić, że nie wysyłam spamu – żadnych ofert reklamowych etc. Tylko linki do nowych wpisów, które pojawiają się na blogu (około 2 razy w tygodniu).
  2. Wejść na stronę z ofertą Nomad Accessories, wybrać bransoletkę, która wam się podoba. Następnie link do niej wkleić w komentarzu pod tym wpisem. Wybór swój należy umotywować. Może to być zdjęcie stylizacji w której chcecie je wykorzystać lub jedno, ale konkretne zdanie dlaczego akurat ta bransoletka. Link do oferty Nomad Accessories: https://www.mybaze.com/pl/nomadaccessories

UWAGA! Pisząc komentarz należy użyć ten sam email, który wykorzystaliście do zapisania się do Newslettera bloga! Nie musicie się rejestrować, wystarczy zaznaczyć opcje: Komentuj Jako gość!

Wyniki Konkursu

Konkurs trwa do 28 lipca do godziny 24:00. Wyniki pojawią się 3 dni później. Z pośród najciekawszych odpowiedzi wspólnie z Nomad Accessories wybierzemy pięć. Zwycięzcy otrzymają wybrane przez siebie bransoletki. Powodzenia!!

Mój przykładowy komentarz znajduje się już poniżej!

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes