5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote

Zegarek na bransolecie – wielokrotnie już wspominałem o pewnej uniwersalności zegarków na bransolecie. Przyszedł więc czas aby podejść do tematu bardziej indywidualnie. Jeśli ktoś szuka czegoś klasycznego na każdą okazję i nie ma zamiaru zmieniać paska stosownie do odpowiedniego zestawu, to może zakup zegarka na bransolecie jest idealnym rozwiązaniem. Postaram się w tym materiale zaprezentować kilka przykładów z zegarkiem na bransolecie oraz mój zestaw z zastosowaniem tego rozwiązania w połączeniu ze skórzanymi dodatkami.

Mój zestaw

Zestaw poniżej zaprezentowany przeze mnie jest w stylu smart casual. Biała koszula, czyli uniwersalne rozwiązanie pasujące niemalże do wszystkiego. Oczywiście obowiązkowa pozycja w szafie każdego faceta. Kurtkę, którą mam na sobie mieliście już okazję widzieć w innym zestawie na blogu. Brązowe, zwężane spodnie chino oraz w ciemnobrązowym kolorze skórzane dodatki scalają zestaw. Na moim przegubie znajduje się zegarek na bransolecie w kolorze srebrnym. Należy jednak podkreślić, że tylko czasomierze w tym właśnie kolorze mają uniwersalny charakter. Zestaw pasuje na spacer, wyjście do kina czy popołudniową kawę.

Zegarek na bransolecie

Zegarek na bransolecie

Zegarek na bransolecie

Zegarek na bransolecie

Zegarek na bransolecie

Zegarek na bransolecie

Zegarek na bransolecie

Zegarek: Maurice Lacroix Eliros Date Gents spodnie: Zara, Kurtka: Zara, koszula: Bershka, buty: Partenope

Zdjęcia: Paweł Czereśniowski – KlasykStudio.pl

Zestaw „Blak” i zegarek na bransolecie

Jest to jeden z klasyki modowych połączeń zegarka na bransolecie. Zestawy o podobnych charakterze możemy zobaczyć w jednej z najpopularniejszej serii filmów o agencie 007. Na nadgarstku Bonda znajdują się czasomierze takich firm jak „Omega”, „Rolex” czy „Seiko”. Wszystkie oczywiście na stalowej bransolecie. 

Zegarek na bransolecie

garnitur: bytom.pl

Zestaw brązowy z wykorzystaniem zegarka na bransolecie

Mniej popularne i rzadziej widziane połączenie zegarka na bransolecie, niż było to w przypadku zestawu „Black”. Niemniej jednak trudno zaprzeczyć że nie jest to złe połączenie. Ciemnobrązowe, skórzane dodatki naszego ubioru równie dobrze prezentują się w towarzystwie czasomierza ze srebrną bransoletą. Poniżej moje przykładowe zestawienie.

Zegarek na bransolecie

marynarka: bytom.pl buty:Yanko, patine.pl

Przykłady zegarków na bransolecie

Poniżej zaprezentowane zegarki na bransolecie o uniwersalnym, klasycznym charakterze, możemy nosić zarówno w ubiorze formalnym jak i smart casualowym. Koperty są minimalistyczne i bez trudu schowają się pod mankiet naszej koszuli, tak aby nie odwracać niepotrzebnie uwagi na rozmowie kwalifikacyjnej oraz spotkaniu biznesowym. 

 Zegarek na bransolecie

Podsumowanie

Posiadanie wielu dobrej jakości zegarków, które idealnie będą wpasowywać się w charakter aktualnego zestawu jest dość kosztowne. Zmiana paska przy każdej zmianie skórzanych dodatków może okazać się kłopotliwa. Dlaczego więc nie zakupić dobrej jakości zegarka na bransolecie? Odpowiedni czasomierz o klasycznym charakterze, dobrze wkomponowuje się w ubiór formalny jak i smart casualowy. Letni zestaw z koszulką polo oraz spodniami chino niczym nie odbiega od efektownych połączeń z wykorzystaniem zegarków na skórzanych jak i materiałowych paskach. Jest to opcja, od której możemy zacząć swoja przygodę z czasomierzami.