0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

blog roku „Moda już nie jest tylko domeną kobiet”. Słusznie ktoś sformułował to stwierdzenie, bo nie tylko kobiety ale i mężczyźni swój styl mają. Dziedzina, która dość mocno była związana w ostatnim czasie z kobiecym środowiskiem powoli zaczyna pokazywać swoje drugie oblicze, męską strony mody. Od jakiegoś czasu możemy zauważyć że mężczyźni na tym polu wcale nie ustępują kobietą, a stylizacje oraz to jak prezentują się na mniej licznych niż to ma miejsce w przypadku kobiet, męskich blogach modowych dobitnie zaczyna mnie utwierdzać że jedno z najbardziej popularnych połączeń, „sandał i skarpet”, odchodzą powoli do lamusa. Na chwilę obecną możemy śmiało powiedzieć że mężczyźni nie tylko zaczynają być świadomymi konsumentami na rynku odzieżowym ale również posiadają coraz szerszą wiedzę na ten temat. 

blog roku

Poszetka czy butonierka, niejednokrotnie jeszcze kilka lat temu pojęcia ze sobą mylące, dzisiaj stanowią podstawową wiedzę, która nie jest czymś nienaturalnym w męskim środowisku. Ideą bloga, którego obecnie czyta już ponad 10 tysięcy UU, to prezentacja oraz popularyzacja mody męskiej. Nie będę też ukrywał że blog był pewnym kopniakiem do stałej pracy nad sobą oraz poszerzania przeze mnie na ten temat wiedzy. Mobilizacją do szlifowania, kształtowania swojego charakteru czy stylu. Z biegiem czasu blog ewoluował, zmieniał się. Daleko jeszcze mi do perfekcji, bo przede mną  zapewne dużo pracy, ale mam nadzieję że kierunek jest słuszny. 

blog roku

blog roku Do tego czasu na blogu pojawiło się kilka tekstów, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem:

  • wskazówki na temat łączenia butów z kolorem spodni czy garnitur,
  • stworzony, wspólnie ze specjalistami TwojeZegarki.cm.pl poradnik zakupowy dla fanów czasomierzy,
  • tekst o zapuszczaniu brody, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem,
  • czy jedna z bardziej udanych stylizacji na blogu, granatowy zestaw biznesowy,
  • były też proste ale i przydatne poradniki o przyszywaniu guzików do marynarki. 

Oczywiście nie obyło się bez wpadek, ale tak jak wcześniej wspomniałem to tylko utwierdza mnie że jest nad czym pracować. 

Czas też przejść do sedna powyższego materiału, jeśli uważacie że to co robię i piszę na blogu jest interesujące, możecie mi pomóc. Blog bowiem startuje w corocznym konkursie „Blog Roku”, organizowanego przez Onet.pl. Ja startuje w kategorii moda, która  zdominowana jest przez kobiece blogi. Wysyłając SMS na nr. 7122 o treści G11243 oddacie na mnie głos. Koszt tej wiadomości to 1,23 zł, a dochód z głosowania zostanie przekazany na fundacje „Dzieci Niczyje”, pomagacie więc podwójnie. W ostatnim roku zebrano prawie 40 tysięcy zł. Poniżej też informacja graficzna w jaki sposób możecie oddać na bloga głos. Z góry Dzięki Albert!!