5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote

Męskie bransoletki – konkurs już dobiegł końca przyszedł więc czas na ogłoszenie wyników. Przyznam, że zaangażowanie jakie wypłynęło z Waszej strony jest fajną niespodzianką. Po komentarzach widać, że w każdym z Was jest luz, który nie ogranicza tylko do noszenia zegarka, ale pozwala nosić też bransoletki. Zgodnie z zapowiedzią, wspólnie z partnerem wpisu wybraliśmy pięciu zwycięzców. Nie był on łatwy, ale pojawiły się komentarze, które naszym zdaniem zasługują na wyróżnienie. Poniżej lista zwycięzców:

1. Pierwszym wygranym został „Huna”. Komentarz został zobrazowany zestawem, który sam z chęcią wrzuciłbym na siebie. Bransoletki wybrane w linku będą świetnym jego uzupełnieniem. 

„Podobnie jak Albert byłem purystą jeśli chodzi o
biżuterię u mężczyzn uważając jedynie zegarek za słuszny. Zmieniłem jednak
zdanie dając się porwać szaleństwu sprezzatury. Poniżej przesyłam zestaw
skomponowany z tego co udało mi się znaleźć w mojej skromnej garderobie ale
zaraz, zaraz… brakuje mi tylko bransoletki bym na spotkaniu pod krawatem poczuł
powiew słonecznej Italii. Uważam, że ten https://www.mybaze.com/pl/prod…
elegancki dodatek postawi kropkę nad i do mojego zestawu.”

original

2. Drugim zwycięzcą został „Meander”. Zestaw skomponowany przez tego gentlemana świetnie odzwierciedla letni klimat, w którym bransoletki wyglądają jeszcze bardziej okazale. 

„Do zestawu inspirowanego włoskim stylem bransoletki pasują jak ulał. Wybrałem Tygrysie Oko, które nawiązuje do wzoru na poszetce (poza tym jest po prostu piękne!), a do tego dołączyłbym posiadaną już błękitną bransoletkę. Razem stworzyłyby dwukolorowy komplet uzupełniający całość :)”

original (1)

3. Pan „Marek” wywarł na nas bardzo mocne wrażenie. Zestaw na zdjęciu oraz obszerny i konkretny komentarz, który sprecyzował dlaczego akurat tę bransoletkę wybrał okazał się strzałem w dziesiątkę. 

„Interesując się szeroko pojętym outdoorem (survivalem, wspinaczką górską etc.) oraz jednocześnie modą męską, od dłuższego czasu kieruję się w pewnych sytuacjach nieco atypowym, samodzielnie wypracowanym stylem, tj. połączeniem outdooru oraz smart casual (a’la: patrz – zdjęcie). Taki strój w połączeniu z wybraną przeze mnie bransoletką ( https://goo.gl/qwz4aK ) wydaje się być idealnym połączeniem na letni, wieczorny spacer po lesie z ukochaną.
Serdecznie pozdrawiam! -Marek”

pan marek

4. Mateusz, czyli idealny wiek do pracy lub zmiany własnego stylu. Poniżej komentarz, który nas przekonał:

„Mam 19 lat, myślę że jest to odpowiedni wiek do zmiany swojego stylu ubioru, z takiego luźnego, sportowego, na męski z klasą, kolorystycznie bransoletka idealnie wpasowuje się do moich stylizacji. Pozdrawiam serdecznie Mateusz!”  

5. Ostatnią osobą, która wpisała się na listę zwycięzców okazał się „Michał” . Poniżej komentarz, który nas przekonał: 

„Mój wybór padł na tę bransoletkę, ponieważ uważam, że świetnie będzie się spisywała nie tylko w zestawach semi-formalnych (noszona wtedy tak jak lubię najbardziej – na tym nadgarstku, co zegarek), czy casualowych, ale będzie również genialnie wyglądała jako dodatek do ubioru na motocykl (chociażby skórzanej, klasycznej ramoneski).”

Osoby wyróżnione

Mimo, że na liście zwycięzców mogło znaleźć się tylko pięć osób są komentarze, które zasługują na wyróżnienie. Do nich zaliczyliśmy „Michała Jott”, który zaprezentował poniższy zestaw, był on bardzo bliski wpisania się na listę, ale zabrakło komentarza, który byłby uzupełnieniem. 

original (3)

Drugą osobą zasługującą według nas na wyróżnienie jest „Mateusz Juja”. Zabrakło jednak zestawu w całej okazałości. 

original (4)

Męskie bransoletki – podsumowanie

Wybór pięciu zwycięzców z pośród mężczyzn, którzy licznie wzięli udział w konkursie nie był łatwy. Osobiście z chęcią obdarowałbym każdą zaangażowaną osobę. Konkurs pokazał też, że męskie bransoletki to nie jest zbędny gadżet i w każdym z nas jest luz i kreatywne podejście do mody męskiej.

Zwycięzcy mają 3 dni na przesłanie danych do wysyłki (adres oraz nr. tel. dla kuriera). Po tym czasie osoby, które się nie zgłoszą zostaną zastąpione, osobami wyróżnionymi w konkursie według kolejności. Dane należy wysłać na adres: pytania@4gentleman.pl

Ważne! 

Do danych osobowych należy dołączyć następującą adnotację. 

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z konkursem organizowanym przez Nomad Accessories na For Gentleman – Blog. Dane zostaną użyte przez For Gentleman – blog i Nomad Accessories wyłącznie do zrealizowania procesu wysyłki. Nie będą rozpowszechniane i przetwarzane w innych celach niż podanych powyżej. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”