5.00 avg. rating (100% score) - 1 vote

Suitsupply, po pierwszych oględzinach kolekcji oraz samej kampanii promującej nowe akcesoria, marynarki czy garnitury, widać do kogo jest ona skierowana. Piękne kobiety oraz same otoczenie stanowi idealne tło i uzupełnienie tego co modele mają na sobie. Po prezentacji ubiegłorocznej kolekcji trudno mi było prognozować czym teraz marka nas zaskoczy. Udało się, znowu mi się podoba. Niekonwencjonalne podejście jest tym, czym niemalże za każdym razem się ekscytuję. Oczywiście jest kilka rzeczy, które bardziej lub mniej przypadły mi do gustu, cały jednak efekt baaardzo na plus. Poniżej znajdziecie to co zaprezentowała marka i to co prawdopodobnie będzie modne w okresie wiosna/lato 2015.

Garnitury

Jasne kolory to nieodzowna część letniego jak i wiosennego klimatu, warto więc mieć w swojej garderobie coś w tych odcieniach. Poniżej kilka zdjęć z kolekcji marki, na których widnieją sylwetki modeli w dobrze dopasowanych garniturach. 

suitsupply 1

suitsupply2

Marynarki

Bo nie tylko granat wygląda świetnie. Zarówno odpowiedni odcień czerwieni, zieleni czy brązu dobrze wyglądają w sąsiedztwie z jasnymi spodniami. Podobnie jak w przypadku garniturów, bije po oczach umiejętność doboru i umiejętność eksponowania takich dodatków jak krawat, poszetka czy torba.

suitsupply3

Suitsupply

Akcesoria

Czasem dobrze dobrze dobrane akcesoria ratują i odciągają uwagę od mniej efektownych elementów. Jeśli ktoś nie radzi sobie z wolnymi rękoma nie wiedząc co z nimi zrobić, wystarczy wyposażyć się w neseser, torbę czy parasol. Efekt zagubienia znika. Poniżaj torby oraz krawaty z kolekcji wiosenno-letniej marki Suitsupply. 

Suitsupply

Suitsupply

Kampania reklamowa

Bo kto powiedział, że zdjęcia muszą być nudne, a ich realizacja musi odbywać się na twardej nawierzchni. Jest to chyba pierwsza taka koncepcja, która prezentuje męską odzież w nieco odmienny sposób, woda i półnagie ciała kobiet, a w centrum całego tego zamieszania mężczyzna w dobrze dobranym zestawie. Jest lekko, ze smakiem i efektownie. 

Suitsupply

Suitsupply

Suitsupply

Podsumowanie

Fajnie, że w internecie jest miejsce, gdzie można czerpać zarówno inspiracje jak i nabyć dobrej jakości rzeczy. Wydaje mi się, że to idealny przykład sklepu marki odzieżowej, który nie musi być nudny, a modele oraz to jak akcesoria, marynarki czy spodnie są eksponowane świadczy o jakości tych rzeczy. Analizując wszystko to co zostało zaprezentowane chciałem się do czegoś przyczepić, napisać coś co mogłoby stanowić pewną równowagę do samych pochlebnych opinii, lecz po prostu nie ma do czego!