0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pomysł na prezent dla nie – wielkimi krokami zbliżają się święta, mikołaj już za nami ale gwiazdka to kolejna okazja do obdarowania prezentami naszych najbliższych. Postanowiłem zająć się tą tematyką i sporządziłem listę najbardziej pożądanych przez kobiety prezentów jakimi chciałyby być obdarowane. Listę sporządziłem na podstawie informacji jakie uzyskałem od kobiet na forach jak i wśród moich koleżanek, z którymi przeprowadziłem krótki wywiad na ten temat. Szczerzę wiec mogę przyznać że nie jest to moja subiektywna opinia ten temat, a przedstawiona lista pozwoli uniknąć rozczarowania wśród obdarowanych kobiet.

Pozycja 1

Nie od dzisiaj wiadomo że kobiety lubią diamenty, dlatego też na pierwszym miejscu uplasowała się biżuteria. Nie budzi to u mnie żadnego zaskoczenia, zdecydowana większość kobiet stawiała ją na pierwszym miejscu. Poniżej przedstawiam kilka fajnych pomysłów na dobrej jakości biżuterie dla naszych partnerek w różnych przedziałach cenowych.

Przedstawiona biżuteria mieści się w przedziale cenowym od 130zł do 500 zł, te i inne produkty znajdziecie w salonach APART.

Pozycja 2

Zegarek, choć ten przedmiot zalicza się do biżuterii postanowiłem umieścić go osobno, gdyż w większości przypadkach był wymieniany i uplasował się na 2 miejscu.

obrazek

Te i inne modele zegarków znajdziecie w salonach APART.

Pozycja 3

Kolejnym fajnym prezentem jakim możemy obdarować bliską nam osobę jest ramka ze wspólnym zdjęciem.

pudełko

Pozycja 4

Ulubione perfumy też znalazły się na tej liście, choć część kobiet nie polecała mi tego prezentu, większość wygrała i dlatego ten prezent znalazł się na czwartej pozycji. Przy wyborze perfum należy się wykazać znajomością gustu naszej partnerki,  ta uwaga jest bardzo ważna, gdyż mogą one trafić na półkę z nieużywanymi rzeczami.

prezent

Pozycja 5

Część moich respondentek wyraziło chęć otrzymania, jakiegoś sprzętu elektronicznego, gadżetu np. tabletu, ale uzależnione jest to od zainteresowań naszej partnerki.

tablet

Pozycja 6

Kolejnym pomysłem na prezent jaki został mi podsunięty przez respondentki jest szkatułka na biżuterie, w końcu gdzieś trzeba ją trzymać.

prezent
Pozycja 7

Seksowna bielizna też znalazła się na mojej liście, myślę że to świetny prezent nie tylko dla naszej wybranki ale i dla nas. Tu jednak trzeba być ostrożnym, przy zakupie bielizny w nieodpowiednim rozmiarze może stać się typowym anty prezentem.

prezent

 

Pozycja 8

Na ostatnim miejscu uplasowała się ciekawa książka, oczywiście przy wyborze trzeba wiedzieć co nasza partnerka lubi czytać.

książka

Przedstawiona lista została ułożona od najbardziej pożądanych do mniej pożądanych prezentów na gwiazdkę przez dziewczyny, które wzięły udział w moim badaniu.

Ważna uwaga, pamiętajcie żeby kierować się gustem naszej partnerki, znajomość charakteru jest bardzo pomocna przy wyborze odpowiedniego podarunku.