0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jak pewnie już zdążyliście zauważyć  blog przybrał zupełnie nową formę. Wizualną i oczywiście tą techniczną. Jest na nim jeszcze kilka rzeczy do poprawy i dopracowania ale wszystko to będę już na bieżąco  realizował krok po kroku. Dzisiaj kilka spraw technicznych związanych z nowym blogiem.

Na samym początku sprawy związane z kontem na facebooku. Jak sami pewnie już wiecie nie wszystkie wpisy i informacje publikowane na fan-pagu bloga www.4gentleman.pl  są publikowane na waszej tablicy, ma to związek z wprowadzonym przez fb algorytmem EdgeRank. Jest to ukłon w stronę zwykłych użytkowników facebooka, na którym też korzystam z prywatnego profilu i zasyp spamu na mojej tablicy spowodował że wyglądała jak jedna wielka reklama. Dlatego też jeśli uważacie że posty na blogu są dla was interesujące, a linki informujące o nowych wpisach na blogu wrzucane przeze mnie na facebooka są dla was przydatne i pomocne w bieżącym śledzeniu bloga, wystarczy wykonać następujące kroki:

1. Wejść na profil bloga na „fb”: www.facebook.com/Blog4Gentleman

2. Najechać myszką na przycisk „Lubię to”, a następnie wybrać „Otrzymuj powiadomienia” tak jak na załączonej fotografii.

tech

Konto na Twitterze

Jeśli korzystacie częściej z www.twitter.pl, tam też możecie mnie znaleźć. Mój profil znajdziecie pod poniższym linkiem: www.twitter.com/4Gentleman.

W najbliższym czasie wrzucę też „newsletter”, dzięki któremu po wcześniejszej jego subskrypcji informacje o nowych wpisach będziecie otrzymywać na maila.

Na obecną chwilę myślę że to wszystko, jeśli chodzi natomiast o sposób publikacji postów, wszystko jest opisane na blogu. Chcecie się podzielić ze mną swoimi sugestiami lub chcecie o coś zapytać możecie to robić poprzez formularz kontaktowy w zakładce „KONTAKT” bądź poprzez facebooka.