0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

anty prezentów

Lista anty prezentów dla niej na gwiazdkę – skomponowałem już dla was listę ośmiu najbardziej trafionych i pożądanych prezentów na gwiazdkę dla niej, przedstawiam teraz coś odwrotnego. Listę anty prezentów. Czego należy unikać, kupując prezent dla naszej partnerki. Przedstawiona poniżej lista tak jak poprzednia, sporządzona jest na podstawie wywiadu jaki przeprowadziłem z moimi respondentkami.

Pozycja 1

Na pierwszym miejscu znalazły się przytulanki, w tym przypadku nazwałem je „zakurzanki”, gdyż praktycznie w każdym przypadku lądują na półce a następnie, gdzieś w szafie przykryte niezłą warstwą kurzu. Kiedyś myślałem że misio to fajny prezent dla dziewczyny, jak się okazuje nie słusznie.

anty prezentów

Pozycja 2

Drugie miejsce zajmują kapcie, takie prezenty też się zdarzały. Dlatego nie mogło ich zabraknąć na mojej liście.

anty prezentów

 

Pozycja 3

Kolejnym nie trafionym prezentem są ubrania, wynika to z indywidualnego gustu naszych partnerek, jak  trudnościami przy wyborze odpowiedniego rozmiaru. Z tego też powodu prezent ten znalazł się wysoko na mojej liście.

szafa

Pozycja 4

Karnet na siłownię, basen itp. To kolejny rodzaj prezentów, których należy się wystrzegać..

karnet

Pozycja 5

Poduszka, ręcznik, cokolwiek używane w życiu codziennym nie jest pożądane.

ręcznik

Pozycja 6

Kosz słodyczy, takim prezentom gwiazdkowym też mówimy nie.

koszyk

Pozycja 7

Tania biżuteria z bazaru, tego typu prezenty zdecydowanie się nie sprawdzają jako podarunek na gwiazdkę.

korale

Pozycja 8

Seriale, filmy na DVD, to kolejny nietrafiony prezent jaki pojawiał się w moim badaniu i uplasował się na miejscu ósmym.

film

Pozycja 9

Na ostatnim miejscu znalazły się kosmetyki.  Kupno tego prezentu jest ryzykownym posunięciem, jeśli nie orientujesz się dobrze w tym temacie zapomnij. Dla każdej z kobiet to sprawa indywidualna, nie jesteśmy wstanie stwierdzić jednoznacznie jakich kosmetyków w danym momencie potrzebuje nasza partnerka.

kosmetyki

 

Lista anty prezentów został ułożona od tych prezentów, które były wymieniane najczęściej jako anty prezent. Mam nadzieje, że obie listy pozwolą uniknąć wpadek przy wyborze odpowiedniego prezentu gwiazdkowego dla niej.